fbpx
Peotarvete rentimisvõimaluse mugavus

Peotarvete rentimisvõimaluse mugavus

Sinu lemmik peotarvete rentimisleht aitab sind iga sündmuse puhul!

Kellele ei meeldiks pidada pidusid – sünnipäevi, lõpupidusid, koolimineku pidusid, beebi saabumist…! On nii palju tähtpäevi, mida tähistada ja meie arvates tähtpäevade tähistamine ja korraldamine teeb kindlasti kohe elu lõbusamaks.  Nüüd aga küsimus, kuidas korraldada pidusid ilma suurema vaevata?

See on koht, kus sinu lemmik peotarvete rent Peobox tuleb appi. Küsid, et kuidas? Siin on mitmed lihtsad viisid:

Sa ei pea kõike ise tegema.
Muidugi on kaunistuste ise tegemine lõbus aga iga kaunistuse eraldi tegemine võib olla raske ja kindlasti aeganõudev. Kujuta ette iga sildi, kujundi ja paela lõikamist, fotoseina lõikamist ja kleepimist, rääkimata laternate, tüllide ja muude rippuvate kaunistuste tegemist. Peobox võtab kõik selle enda kanda ja pakub sulle esmaklassilist peokorraldamise mugavust – vali meelepärane teema ja Peobox pakub kõik peotarbed ja kaunistused valitud teemas. Teemade valikuga saad tutvuda SIIN. Sinu teha jääb vaid kõik peokohta laiali jagada, riputada ja sättida!

Rendi ja osta kõik ühest kohast!
Teemapeo korraldamisel võib palju aega võtta sobivate peotarvete ja kaunistuste leidmine, eriti kui käia läbi erinevaid poode. E-pood nagu Peobox on toonud kokku kõik renditavad ja müüdavad tooted väga paljude populaarsete teemade kaupa, et Sinul oleks lihtne ja mugav soetada kõik vajaolev ühest kohast. Sinu peo õnnestumine on vaid kliki kaugusel!

Kergemast kergemad boxid on Sinu jaoks valmis!
Oleme esimesed Eestis, kes on välja tulnud peoboxidega, mis sisaldavad kõige tähtsamaid tooteid nii laua katmiseks kui peokoha dekoreerimiseks. Sina pead vaid valima meie kodulehel oma lapse lemmikteema, maksma ning tellima. Meie paneme Sinu peokomplekti teele, mida on kerge vaevaga lahti pakkida ja sättida peokohta ning ongi valmis ja Sinu laps tänab sind!
Kusjuures, kõik paketid on pakitud pappkasti, mis mahuvad pakiautomaatidesse ja on saadetavad igale poole üle Eesti!

Kui Sinu printsess soovib roosat pidu, siis Peoboxil on pakkuda talle näiteks Ükssarviku või printsessi pidu. Kui Sinu poeg soovib midagi ägedat ja poisilikku, siis Peobox pakub Piraadi pidu, Vuntsi pidu ja eriti vahvat Tubli ehitaja pidu! Meie teemad on kõik kokku pandud kõige populaarsematest sünnipäeva teemadest ning uusi teemasid on aina juurde tulemas! Kõik leiavad endale midagi! Ka täiskasvanud!

 
Flamingopidu – 2019.a. suvehitt!                    Ahoi meremees – Lemmik poiste teema!

Jääb rohkem kvaliteetaega!
Internetist tellides ja paketi broneerimisvõimalus säästab väga palju aega ning jätäb rohkem aega kvaliteetajaks pere ja sõpradega! Nii sünnipäevapidu kui ka korraldamist tuleb ju nautida samuti! Võida aega ja vaeva ning vähenda stressi – telli kõik nõud ja dekoratsioonid Peoboxist!

 

Leave a Reply