fbpx

Kuidas valida peoboxi?

Peoboxi valikul alusta kindlasti sündmuse valikust. Meie renditavad peoboxid leiad teemapakettide alt. Igas teemas on mitmeid valikuid  ja iga teema all ka erineva suurusega paketid. Pakettide all on välja toodud kõik tooted, mida pakett sisaldab. 

Kuidas käib postiga saatmine?

Peoboxid on pakitud kastidesse, mis mahuvad Itella Smartposti postiautomaati ning kõiki pakette saadame postiga üle Eesti. Kui pakett on liiga suur, siis kasutame Itella Smartposti või kulleriteenust.
Juhul, kui  soovite postiga saatmist, siis kannab postikulu klient.

Kui kiiresti post kohale jõuab?

Postiga saatmine võtab aega 1-2 päeva. Kui sünnipäev toimub nädalavahetusel, siis paneme paki teele varem (neljapäeval), et saaksite ettevalmistustega alustada varem. Tagasi saatmisel tuleb pakk teele panna kohe järgmisel päeval.

Kui palju on tagatisraha?

Tagatisraha peopakettide rentimisel on alati 50 eurot. Eraldi renditavate esemete tagatisraha on alati 50% renditellimuse kogusummast, kuid mitte vähem kui 15 eurot. Tagatisraha tuleb tasuda hiljemalt inventari kättesaamise hetkeks pangaülekandega või kätte saamisel sularahas. Kulleriga/ postiga saatmise korral postitamise hetkeks pangaülekandega. Tagatisraha arve saadetakse teile 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse tegemist. Tagatisraha tagastatakse teile hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale kogu rikkumata, terve ja töökorras inventari tagastamist (st ilma puuduvate esmete ja detailideta).

Eelnevalt kokku leppides, saab asju tagastada ja asjadele järele tulla aadressile Saku 15, Tallinn.

Kui päevakangelane haigestub ja pidu jääb ära?

Kui te mingil põhjusel ei saa oma pidu tähistada reserveeritud ajal ja teavitate meid sellest vähemalt 24 tundi enne planeeritud peo algust, pakume võimalust 1 kord inventari rentimist edasi lükata järgnevalt valitud vabaks ajaks (kuni 1a jooksul). Broneerimise hetkel tasutud rendisummast jätame sellisel juhul 35 eurot ettemaksuks, ülejäänud summa tagastame 3 tööpäeva jooksul alates teavituse saamise hetkest. Ettemaksuks jäänud summa arvestatakse hiljem ürituse kogumaksumusest maha.

Kui Sa ei leidnud siit oma küsimusele vastust, siis kirjuta info@peobox.ee või helista +372 55 63 4441.

Aitame Sind meeleldi!

X