fbpx

Meie oleme Kristiine ja Geili. Emad, kes saavad inspiratsiooni oma lastest.

Aga alustame algusest. Saime tuttavaks ühes toredas maibeebide 2016.a grupis internetis. Meie idee hakkas idanema laste 1.sünnipäeva korraldades. Kuna meie laste vanusevahe on vaid 5 päeva, siis oli omavahel hea nõu pidada korralduslikes küsimustes ning jagada mõningaid kulusid. Avastasime juba varakult, et oleme paljuski sarnased ning pöörame mõlemad suurt tähelepanu detailidele ja kaunistustele. Meie mõlema jaoks on oluline, et pidu oleks läbimõeldult korraldatud ja peolaud ilus. Ühesõnaga me võtsime oma laste sünnipäevade korraldamise väga tõsiselt ja suurejooneliselt ette. Mitmekuulise planeerimise ja asjade kokkuostmise vältel jõudsime üksteisele korduvalt kurta kui üllatuslikult ajakulukas ja kallis on temaatilisi peotarbeid kokku otsida. Peale pidupäeva pidime jällegi üheskoos nentima, et sünnipäev tekitas piinlikult palju prügi ning meile jäi kastide kaupa asju koju lihtsalt seisma, mida ilmselt järgmise peo tarbeks enam kasutada ei taha.  Vahetult peale pidu oli tunne, et kui see kõik nii keeruline on, siis mitte kunagi enam ei taha ühtegi pidu korraldada. Ja sealsamas siis mõtlesimegi üheskoos nagu ühest suust, et kui tore oleks kui saaks rentida kõik vajalikud peotarbed ja kaunistused ühest kohast, hiljem need lihtsalt tagastades, ilma nuputamata mida kõige sellega edasi peale hakata.

Ajapikku olime aru saanud, et me sobime hästi kokku ja tahame midagi koos luua. Meil on väga palju ühiseid iseloomujooni võib-olla just sellepärast, et ka meie endi sünnipäevadel on vaid 4 päeva vahet. Samas oleme täiesti erinevatelt elualadelt, üks turundusjuht ja teine finantsaudiitor, täiendades sellega üksteist. Ühel päeval lihtsalt istusime maha ja algas pöörane töö leidmaks rentimiseks sobivaid peotarbeid ja häid koostööpartnereid. Meie üheks kindlaks eesmärgist sai vähendada oma tegevusega meie ökoloogilist jalajälge ja kasutada oma tegevuses nii palju kui võimalik taaskasutatavaid asju. Nägime mitmeid kuid vaeva, et leida sobivad partnerid, kellelt soetada sobivad keskkonna -ja lapsesõbralikud nõud. Käisime isegi Pariisis messil, eesmärgiga saada uusi ideid, mõtteid ja nippe kuidas pidusid keskkonnasäästlikumalt korraldada ja leidmaks uusi põnevaid peoteemasid oma valikusse.

Ja nii tekkiski PEOBOX, mis pakub temaatilisi peopakette nii lastele kui täiskasvanutele. Meie teemavalik on lai ning pidevalt muutumises! Lastele pakume ka lasteaia ja koolilõpetamise pakette ning täiesti uudse ideena  Eestis pidzaamapidu! Täiskasvanutele pakume samuti sünnipäevade peoboxi aga ka teisi populaarseid pakette nagu beebipidu, tüdrukuteõhtu ja mujal maailmas väga populaarne Kihluspidu. Oleme võtnud eesmärgiks käia pidevalt messidel ning tuua Eestisse uusi ja mujal juba populaarseks muutunud teemasid. Soovime oma tegevusega vähendada prügi, mis tekib praegusel pappnõude ja topside ajastul. Soovime olla lapsevanema esimene valik kui ta mõtleb lapse temaatilise sünnipäeva korraldamisele!

 

Sinu Peobox.

X