fbpx

5 põhjust, miks tellida sünnipäevaks Peobox!

Kas oled tähele pannud suures koguses prügi peale sünnipäevapidu? Oled sa mõelnud, kui stressirohke on korraldada teemapidu otsides erinevatest kauplustest ja e-poodidest kokku temaatilisi dekoratsioone?
Peobox on nendele mõelnud ja kokku pannud 5 peamist põhjust miks tellida just Peobox oma sünnipäevale.

1. Aja kokkuhoid
Kui soovid korraldada ilusat dekoreeritud sünnipäevapidu lapsele või miks mitte endale, siis pead esmalt välja otsima ja siis kokku ostma ilmselt erinevatest kohtadest kokku sobivad nõud ja dekoratsioonid.
Uskuge, me oleme selle läbi teinud ja see ajakulu on meeletu! Peobox on teie eest selle juba ära teinud!

2.Raha kokkuhoid
Kui olete kogu selle kraami lõpuks kokku ostnud, siis proovige see summa kokku liita, mis olete sinna panustanud. Uskuge, see on kindlasti oluliselt kallim kui rentida teemakohased dekoratsioonid.

3. Ruumi kokkuhoid
Kas olete pidanud peale pidu nentima, et seda kraami, mis peale pidu seisma jääb, on lihtsalt liiga palju? Meie oleme. Teil ei ole ruumi seda kuskile panna ja ilmselgelt ei ole teil plaanis neid asju ka lähiajal enam kasutada. Niimoodi võib teil aastatega koguneda terve kuuri täis kraami, mille te lõppkokkuvõttes suurkoristuse käigus ikkagi ära viskate.

4. Säästame loodust!
Iga päev peetakse sadu sünnipäevasid ja tänasel päeval on ikka veel populaarne pakkuda toitu papptaldrikutelt ning juua plastiktopsidest, sest see on lihtsalt mugav nõude pesemise asemel need prügikasti visata. Aga kas te olete vaadanud kui suur prügi koguneb peale igat sünnipäeva? See võib vahel olla kaks suurt prügikoti täit ühe sünnipäeva kohta. Peoboxi kasutamisel tekib prügi minimaalselt! Kõik meie nõud ja dekoratsioonid on korduvkasutatavad ja ilusad!

5. Mugavus
Seda tagasisidet oleme saanud kõige rohkem. Sul piisab vaid välja valida meie kodulehelt sobiv teemapakett, panna see ostukorvi ning teemapidu võib alata! Kohale toob paki kas pakiautomaat või kuller. Ka ülespaneku saad kodulehe kaudu meilt tellida ning vajadusel saame organiseerida cateringi teenuse ja fotograafi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X