fbpx

OSTUABI

 

Toodete valimine ning tellimuse vormistamine

*Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi.

*Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule “vaata ostukorvi”. Ostukorvis saate muuta ka toodete kogust.

*Kui teile on edastatud allahindluse kupong, tuleb soodustuse aktiveerimiseks kupongil märgitud kood sisestada Ostukorvis toodud vastavasse lahtrisse ja kinnitada kupongi kasutamise soov.

*Tellimuse vormistamiseks vali transpordiviis ning vali “mine maksma”. 

*Ostu vormistamiseks palume täita vajalikud arvelduse andmed ning valida vajadusel pakiautomaadi asukoht. Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud.

* Rentimise korral on üks lisa kohustuslik väli, nimelt kindlasti on vaja määrata rendi alguspäev ehk inventari kättesaamise aeg. Rendiperioodiks on 3 ööpäeva, postiga saatmise korral transpordiaega rendiperioodi sisse ei arvestata. Broneerida on võimalik 5 kuni 90 päeva ette.

*Selleks, et mitte igakord andmeid uuesti sisestada on võimalik luua oma konto “Minu konto” lehel ja kassa lehel valides “Loo konto” linnukese vormi all. Samuti on võimalus kassa lehel sisse logida, vormi üleval “Oled juba klient?”

Maksmine

*Peobox.ee veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgmisi võimalusi:

Pangalingid – Swedbank ja SEB Pank. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile.

Pangaülekanne – Tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.

*Nüüd näete kirja “Olen tutvunud veebilehe müügi- ja renditingimustega ja nõustun nendega”, mille ette peaksite linnukese tegema. Palume kindlasti eelnevalt  kõikide tingimustega ka tutvuda.

*Seejärel vajutage nuppu “Esita tellimus”.

*Pangalingiga tasumise korral vormistatakse teile koheselt tellimuse kinnitus, mis saadetakse teile ka e-mailile ning teie tellimus võetakse töötlusesse. Samuti saate kinnituse e-mailile kui teie tellimus on täidetud ning teele pandud.

*Pangaülekandega tasumisel tuleb ülekanne teha 3 ööpäeva jooksul. PartyHelp OÜ-l on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud PartyHelp OÜ arveldusarvele hiljemalt 3 ööpäeva jooksul peale tellimuse edastamist. Tellimuse kinnitus edastatakse teile peale makse laekumist 24h jooksul, misjärel võetakse ka tellimus töötlusesse.

*Võtame vastu makseid eurodes.

Transport

*Tellitud kauba toimetame kulleriga Kliendi poolt märgitud aadressile või Kliendi poolt valitud lähimasse Itella SmartPOST või Omniva  pakiautomaati. Rendipakettidele võib järele tulla ka ise, kellaaeg tuleb eelnevalt kokku leppida.

*Pakiautomaadi valik tehakse ostu kinnitamisel, postitamise tasu makstakse koos ostuga.

*Tellimuste korral, mille maksumus on suurem kui 100 eurot, transpordikulu ei lisandu.

*Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.

* Rendi puhul võtame teiega peale tellimuse kinnituse saatmist veel eraldi ühendust e-maili või telefoniteel, et täpsustada üksikasjad vt lisaks Renditingimused.

*Üldiselt postitatakse pakiautomaati tellitud müügitooted pärast arve tasumist samal või järgmisel päeval. Tellimus jõuab teieni orienteeruvalt 2-3 päeva jooksul. Aga tuleb arvestada sellega, et tarne võib võtta kuni 7 päeva. Kui Teil on kiire, siis võtke meiega ühendust e-maili teel (info@peobox.ee) ja täpsustage tarneaega.

*Renditoodete kättesaamine on reguleeritud eraldi Renditingimustes. Rentimisel tuleb tasuda ka tagatisraha arve, mis saadetakse teile 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest ning mille peab tasuma hiljemalt inventari kättesaamise hetkeks.

*Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ning seepeale avaneb kapp kus on teile saadetud pakk.

*Pakile on võimalik järgi minna 7 tööpäeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

 

Kulleriga saatmine

*Saadame kauba Kliendile koju tellimusele järgneval tööpäeval kui ülekanne tellimuse eest on laekunud PartyHelp OÜ arveldusarvele enne kella 13:00.

*Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval peale kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

*Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

*Rendi korral lepime viimise ja toomise teiega eelnevalt telefonis või e-maili teel eraldi kokku.

X